Rehabilitacja Dorosłych
PDF Drukuj Email

Poradnia rehabilitacyjna

Poradnia rehabilitacyjna Nzoz Magmed Wojewódzkiego Ośrodka Rehabilitacji Dzieci i Dorosłych zajmuje się diagnostyką i leczeniem usprawniającym pacjentów ze schorzeniami neurologicznymi, reumatologicznymi oraz narządu ruchu.

Bezpłatnie w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia oferujemy:

- Poradnie Lekarskie

- Zabiegi fizjoterapeutyczne

 

Aby skorzystać z wizyty należy się zarejestrować ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu ważnym przez 30 dni od daty wystawienia.

 

Lekarze przyjmują :

 

Poradnia rehabilitacyjna
Lekarz Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota
dr Irena Szpejda- Solecka 14:00-19:00 11:00- 15:00 10:00-15:00
dr Bogumiła Ciesielska 12:00- 18:00 8:00- 11:00
 

O nas

Nasza firma istnieje od 2000 roku pod nazwą MAGMED. Do tej pory specjalizowaliśmy się w dostarczaniu naszym Pacjentom w sprzętu ortopedycznego, rehabilitacyjnego oraz środków pomocniczych. Jesteśmy członkiem - założycielem Ogólnopolskiej Izby Specjalistycznego zaopatrzenia Medycznego oraz współpracujemy bezpośrednio z

Więcej …

Inforamacje dla Pacjentów


W ramach leczenia ambulatoryjnego i rehabilitacji na oddziale dziennym Pacjenci mogą skorzystać z pełnego pakietu świadczeń rehabilitacyjnych w ramach umowy zawartej z Narodowym Funduszem Zdrowia.


Co finansuje NFZ?

Więcej …

Sklepy MAGMED

W sieci naszych sklepów ze sprzętem ortopedyczno-rehabilitacyjnym mogą Państwo zakupić każdy refundowany sprzęt, który jest potrzebny podczas rehabilitacji. Zapraszamy!